Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /domains/gdynia-psycholog.pl/public_html/wp-includes/post-template.php on line 317
Warsztaty Gimnastyki Słowiańskiej Kobiet w Trójmieście 9-10 stycznia 2016 – Psycholog w Gdyni

Warsztaty Gimnastyki Słowiańskiej Kobiet w Trójmieście 9-10 stycznia 2016

gimnastyka_czarownic_lodz-250x250

 

Głównym celem warsztatu będzie pełne poznanie Gimnastyki Słowiańskich Kobiet – 27 ćwiczeń, naładowanych energią dla kobiet.
Z punktu widzenia ENERGETYKI – ćwiczenia oczyszczają i poszerzają kanały energetyczne, zwiększają potencjał. Z punktu widzenia PSYCHOLOGII – przyczyniają się do wzmocnienia ” słabych punktów” w nas, poprawiają samoocenę i psychologiczną stabilność, wiarę w siebie i zwiększają intuicję.

Z FIZYCZNEGO punktu widzenia poprawiają szczupłość sylwetki, piękną i wzmocnioną formę brzucha.
Zajęcia polepszają kształt piersi ( zaobserwowano poprawę po ciąży, karmieniu piersią, zmienia się rozmiar), koryguje postawę, pomagają chronić zdrowie kobiety, pomagają w problemach zajścia w ciążę, przy menopauzie i bolesnym miesiączkowaniu.
Zaobserwowano wpływ na życie intymne. Wzmacniają się mięśnie gładkie pochwy oraz zwiększa się energetyczny potencjał kobiety. Zwiększa się seksualność i atrakcyjność. Kobieta osiąga dużą przyjemność w relacjach seksualnych, z tego wynika większa przyjemność dla jej partnera.

Z punktu widzenia KARMY, kobiety znajdują swoje połowy, wychodzą za mąż, rodzą dzieci i odnajdują swoje przeznaczenie i cel w życiu. Otwiera się podświadoma pamięć pokolenia, przychodzi nowa informacja i energia rodu.

Uczestniczyć w warsztatach mogą kobiety i dziewczyny w każdym wieku oraz z różną kondycją. Praktyki wspaniale pomagają kobietom w ciąży przygotować się do porodu oraz macierzyństwa.

Warsztaty poprowadzi Paulina Antipowa, uczennica Julii Winogradowej oraz Oksany Pawłowskaja.

godziny:
9 stycznia 2016- 12.15 – 16.15
10 stycznia 2016 – 11.00 – 15.30

koszt – 300 zł przy wpłacie zaliczki min. 100 zł, lub 350 zł jeśli płaci się w dniu warsztatu. Znizka 10% dla tych Pań, które uczestniczyły już w warsztatach z Julią Winogradową lub Pauliną Antipową.

Zgłoszenia poprzez formularz na stronie www.kobieta.i-ja.pl