Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /domains/gdynia-psycholog.pl/public_html/wp-includes/post-template.php on line 317
Taniec Animy i Animusa 27-29.07.18 – Psycholog w Gdyni

Taniec Animy i Animusa 27-29.07.18

Jak często zadajesz sobie pytanie „kim jestem?” Jak często doznajesz frustracji próbując ogarnąć rozumem to pytanie i niesatysfakcjonujące odpowiedzi na nie? Być może odpowiedź jest zupełnie inna niż się spodziewasz i jest gdzie indziej niż do tej pory szukałeś/szukałaś.

Zapraszamy Kobiety, Mężczyzn i Pary na Warsztaty
TANIEC ANIMUSA I ANIMY – kim jestem? O równowadze, tworzeniu i autentycznym życiu.
27-29 lipca 2018 Agro Glamping Kozia Farma.

Animus i Anima – dwa aspekty życia – męskość i kobiecość. Możesz je zaobserwować w świecie zewnętrznym, w relacjach, w przyrodzie, nazywane również Jin i Jang. Najważniejsze jednak jest to, jak Animus i Anima spotykają się w Tobie. Anima, Kobieta, miękka, nieprzewidywalna, twórcza, bez narzuconych struktur. Animus, Mężczyzna, linearny, zdecydowany, celowo działający. Jaką relację mają Twoja Wewnętrzna Kobieta z Twoim Wewnętrznym Mężczyzną? Jeśli te dwa aspekty znajdą sposób na współżycie, wtedy stan harmonii w Twoim wnętrzu znajdzie swoje odzwierciedlenie w twoich relacjach ze światem. Twoja Anima nieustająco odpowiadać Ci będzie na pytanie „kim jestem”, a Twój Animus zadba o realizację i konsekwencję działania. Wtedy otworzy się przed Tobą brama do autentycznego życia. Czy jesteś gotowy/a by przez nią przejść? Czy jako Para zechcecie siebie nawzajem w tym poznać i spotkać?

Podczas warsztatów w procesie twórczym, tańcu spontanicznym, ustawieniach hellingerowskich – pomożemy Ci/Wam dotrzeć do głębokich pokładów siebie samej i wyrazić swojego Animusa i Animę. Następnie zejdziemy do esencji i popracujemy z pytaniem „kim jestem?”.
Zadbamy też o ciało – codziennie będziemy ćwiczyć pradawną praktykę Gimnastykę Słowiańską dla Kobiet, która w swej strukturze i dyscyplinie jest ucieleśnieniem Animusa, a w miękkości i energii jest kwintesencją Animy. Poprowadzimy także Gimnastykę Jaryły (dla Pań i Panów). Każda osobą będzie mogła skorzystać z indywidualnego rytuału oczyszczania w saunie.

Ważnym elementem Warsztatów jest piękny Agro Glamping Kozia Farma, który zapewnia kontakt z przyrodą, lasem i ruską banią.

Korzyści:

  • Indywidualna praktyka pradawnej Gimnastyki Słowiańskiej dla Kobiet – poza codziennym ćwiczeniem, każda Uczestniczka otrzyma swój indywidualny zestaw do domowej praktyki, wyliczony na podstawie kalendarza solarnego i lunarnego.
  • Rytuał bani
  • Wzmocniony stan równowagi wewnętrznej
  • Inspiracja do autentycznego życia
  • Przestrzeń do wewnętrznego samopoznania
  • przestrzeń  do poznania partnera/partnerki i zatańczenia tańca wzajemnej komunikacji

Warsztaty poprowadzą:
Izabela Dominko – terapeuta tańcem i ruchem (DMT), doktor nauk humanistycznych, trener i coach wspierający klientów w powrocie do równowagi i stworzenia własnego stylu życia. W swojej pracy wspiera rozwój autentyczności i tworzenia harmonijnych systemów, w których jednostka pełni rolę opartą na jej talentach. Korzysta z Procesu Twórczego, Ruchu Autentycznego opartego na metodologii DMT, ustawień systemowych oraz analizy transakcyjnej. Jej top 5 talentów wg Gallupa to: strateg, empatia, aktywator, odkrywczość i elastyczność. Swoją pracę co miesiąc superwizuje u Wojciecha Eichelbergerera

Katarzyna Matejczyk – psychoterapeutka i instruktorka Gimnastyki Słowiańskiej dla Kobiet. Pracuje z użyciem różnych nurtów terapeutycznych – między innymi Gestalt, ericksonowskiej, bioenergetyki, ustawień systemowych, obecnie w Core Training ISTDP. Od kilkunastu lat specjalizuje się w psychoterapii oraz w metodach wspomagających ludzi w odnajdywaniu zdrowia i siły wewnętrznej w radzeniu sobie z życiowymi trudnościami. Swoją pracę co miesiąc superwizuje u Wojciecha Eichelbergera. Ma wieloletnie doświadczenie w pracy jako psycholog sportu. .gdynia-psycholog.pl

Koszt warsztatów:

wpłata do 15.06.2018 – 450 zł (para 800zł), po 16.06.2017 – 550 zł (para 950zł). Wpłata jest bezzwrotna, przelewem na konto Prema Pracownia Psychologiczno-Terapeutyczna
mBank 10 1140 2004 0000 3402 3073 2529

Koszt pobytu z wyżywieniem – 300 zł/osoba za weekend płatne na miejscu po przyjeździe w piątek wieczorem.

Miejsce:

Agro Glamping Kozia Farma

05-530 Góra Kalwaria, Aleksandrów 15

Zapisy i informacje:
ID – Tel. 601 247 364 email izabela.dominko@ipsi.pl
KM- Tel . 506 117 243 email katarzyna.matejczyk@ipsi.pl

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *