Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /domains/gdynia-psycholog.pl/public_html/wp-includes/post-template.php on line 317
5 DNI SŁOWIAŃSKIEGO SPA DLA KOBIET 15-20.04.18 – Psycholog w Gdyni

5 DNI SŁOWIAŃSKIEGO SPA DLA KOBIET 15-20.04.18

5 DNI SŁOWIAŃSKIEGO SPA DLA KOBIET – JAK ODPOCZĄĆ I ZREGENEROWAĆ KOBIECE CIAŁO, SERCE I DUSZĘ

 

Czy czujesz narastające zmęczenie? Czy marzysz o dogłębnej regeneracji na poziomie ciała, emocji i duszy?

Przyjedź na tydzień wybornego wypoczynku na łonie półdzikiej natury. Poznaj prastare techniki odnowy ciała i ducha wywodzące się ze słowiańskiej tradycji. Połącz je z technikami współczesnej psychologii, opierającymi się na metodzie 8xO Wojciecha Eichelbergera oraz Mindfulness.

15-20.04.2018 Lawendowa Osada, Przywidz na Kaszubach

Podczas tego tygodnia

 • Zaznaj specjalnych zabiegów w rytualnej bani – co pozwoli Ci oczyścić to, co jest do oczyszczenia.
 • Zaznaj codziennej gimnastyki słowiańskiej – Jaryły, dla Kobiet, „крыжем лежать” (Leżeć krzyżem) oraz „Столб обнимать”(Obejmując drzewo) – dzięki temu zharmonizujesz, wzmocnisz i rozluźnisz ciało, poczujesz głębszą więź z Naturą.
 • Wykonaj rytualne lalki intencyjne – zadbasz w ten sposób o jasność i przepływ dobrej energii w Twoim życiu i życiu twojej Rodziny.
 • Zatańcz słowiański kobiecy taniec w kręgu – w ten sposób odetniesz to, co Ci szkodzi i poczujesz swoją moc i moc kobiecej jedności
 • Oddychaj głęboko przeponą – obniżysz tym samym poziom stresu i nauczysz się doraźnych i długofalowych technik radzenia sobie ze stresem
 • Medytuj – tak pogłębisz spokój umysłu i opanujesz natłok niepotrzebnych myśli
 • Naucz się uważności – odzyskasz dzięki temu przytomność i smak we własnych życiu i wyjdziesz z wirtualnej rzeczywistości swoich myśli
 • Pośpiewaj – zaczniesz wtedy mówić swoim głosem
 • Zaznaj osobistego masażu, refleksoterapii, BARS lub innej metody wybranej w sam raz dla twoich potrzeb.
 • Spotkaj się z innymi Kobietami – tą drogą odzyskasz zaufanie i kobiecą lojalność
 • Przyjedź do przyrody na Kaszubach i pozwól sobie po prostu być.
 • Skorzystaj z dodatkowej oferty gospodarzy Lawendowej Osady, takiej jak grota solna lub obserwatorium oraz lawendowa manufaktura.

 


Prowadzące:

Oksana Pawłowska – Prowadzi indywidualne konsultacje w gimnastyce i innych technikach słowiańskich. W tej chwili prowadzi grupy o różnych poziomach zaawansowania. Doświadczenie w pracy z grupami od 2006 roku. Prowadzi seminaria i tradycyjne święta w Białorusi , Rosji i Polsce.

Instruktorka 2. Stopnia w Szkole G. Adamowicza (przed wprowadzeniem ich 3. etapach) z prawem do wydawania certyfikatów „Instruktorki Gimnastyki Słowiańskiej dla Kobiet”.

Przekazuje tradycję, czyli Gimnastykę bez „remake’u” ostatnich lat.

Uczestniczka projektu „Punkt odniesienia. Początki tradycji słowiańskich” w Bibliotece Narodowej Białorusi. Członek Międzynarodowej Konferencji Naukowo-Praktycznej „Słowiańskiego Etno w codziennej egzystencji i utrzymania zdrowego stylu życia”.

Absolwentka Wydziału Folkloru Białoruskiego Państwowego Uniwersytetu Kultury i Sztuki w Mińsku.

 

Katarzyna Matejczyk – Psychoterapeutka, instruktorka Gimnastyki Słowiańskiej dla Kobiet, trenerka w Instytucie Psychoimmunologii w Warszawie, psycholog sportu.

Pracuje z użyciem różnych nurtów terapeutycznych – między innymi Gestalt, ericksonowskiej, bioenergetyki, ustawień systemowych. Od kilkunastu lat specjalizuje się w psychoterapii oraz w metodach wspomagających ludzi w odnajdywaniu zdrowia i siły wewnętrznej w radzeniu sobie z życiowymi trudnościami. Swoją pracę co miesiąc superwizuje u Wojciecha Eichelbergera.

Ma wieloletnie doświadczenie w pracy jako psycholog sportu, ukończyła w tym zakresie podyplomowe studia na AWF w Warszawie. Prowadziła zawodników i zawodniczki różnych dyscyplin do Igrzysk w Atenach, Pekinie, Londynie i Rio de Janeiro.

 

Monika Wałaszewska – instruktorka Gimnastyki Słowiańskiej, terapeutka Access BARS, refleksolog

 

Adres:

Lawendowa Osada

Przywidz 83-047

Ul. Młyńska 6A

www.lawendowaosada.pl

 

Zgłoszenia:

katarzyna.matejczyk@ipsi.pl

 

Twoja inwestycja:

2200zł, dla uczestniczek poprzednich edycji SPA 10% zniżki

Cena obejmuje zakwaterowanie i wyżywienie (śniadania i obiadokolacje), warsztaty i opłatę za saunę.

Zaliczka: 700zł – płatna do 05.04.18,  zwrotna w 50% do 10.04.2018; po tym terminie nie podlega zwrotowi.

Wpłata na konto: PREMA Pracownia Psychologiczno-Terapeutyczna 10 1140 2004 0000 3402 3073 2529

3 thoughts on “5 DNI SŁOWIAŃSKIEGO SPA DLA KOBIET 15-20.04.18

 • Oferta super, która spełniła by moje oczekiwania. Wyobrażam sobie jak tam musi być pięknie. Przydał by się taki turnus na regenerację psychiczną i fizyczną. Może kiedyś, zapisuję namiary i będę polecać znajomym. Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *